Özel Denizli Yaşam Engelli Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz

Ziyaret Saatleri : Pazartesi - Pazar 10.30 : 17.30
  İletişim : +90 (258) 268 00 80 - +90(258) 212 00 80

HAKKIMIZDA

Denizli Yaşam Bakım Merkezi ;

Merkezimiz toplam 3000m2 ve 4200m2 olmak üzere iki ayrı binada ruhsal ve bedensel engellilere hizmet etmektedir. Merkezlerimiz modern, şık ve ihtiyaca göre düzenlenmiş olup, tek, iki, üç ve dört kişilik odaları ile hizmet vermektedir.

Odalarında tuvalet, banyo, ve internet erişimi bulunmaktadır.

Her katta TV, resim, müzik, el işi gibi faaliyet alanlarının yanı sıra profesyonel sinema konferans salonu, spor salonu, tiyatro salonu, oyun salonları, grup etkinlik odaları ve hobi mutfağı bulunmaktadır.

Korunaklı, geniş bahçe içerisinde kamelya oturma alanlarının yanı sıra, açık alan spor aktiviteleri ve hobi bahçesi ile konuklarımıza tarımsal rehabilitasyon hizmeti sunmaktayız

Engelli ve yaşlı bireylerin hizmet bölümleri ve birimlerine rahatlıkla ulaşabilmeleri için TSE standartlarına uygun geniş, erişilebilir asansör bulunmaktadır.

Merkezimiz Denizli Yaşam Bakım Merkezi Aile Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Türk Standartlar Endüstrisi yönetmeliklerine tam uyumlu olup Avrupa standartları üstünde çağdaş fonksiyonel bir yaşam alanı sunmaktadır. Konuklarımızın güvenliğinde oluşabilecek tüm olumsuzluklar göz önünde bulundurularak İtfaiye Müdürlüğü tarafından programlanan yangın yönetmeliğine tam uyumlu olup, her odasında yangın detektörü, katlarda acil çıkış yönlendirmeleri ve aydınlatmaları ile tam teşekküllü bir mimari yapıya sahiptir.

Denizli Yaşam Bakım Merkezi yedi yıllık sektörel deneyim ve tecrübesi ile ilimizde ve bölgemizde 2017 yılında yürürlüğe girmiş olan engelli bakım merkezleri yönetmeliğine uyumlu ilk ve tek merkez olma özelliğini taşımaktadır.

Aile sıcaklığını sağlayacak şekilde düzenlenen merkezimizi görmek ve bizimle tanışmak için sizleri merkezimize davet ediyoruz.